Nowosci tv

Nowości TV

2022.09

Informujemy o wprowadzeniu nowej funkcjonalności w usłudze telewizyjnej w postaci Biblioteki Nagrań.

Wszystkie zlecone nam nagrania, które można przeglądać wybierając w menu na dekoderze kafelek 'Oglądaj nagrania' w sekcji 'Nagrania' zostały odpowiednie skategoryzowane, połączone z głosowaniem społeczności na daną pozycję i umieszczone pod kafelkiem 'Biblioteka Nagrań (pokazane na pierwszym zjdęciu poniżej) znajdujący się również w sekcji 'Nagrania'.

W Bibliotece mamy dodatkowe menu (zawsze po wciśnięciu klawisza '0' na pilocie dekodera) gdzie możemy wyfiltrować biblioteke wg odpowiedniej dla nas kategorii nagrania. W ostatniej sekcji tego menu (Pozostałe) mamy kilka opcji, które warto opisać:

  • - moja lista - przeglądając każde nagranie, możemy dodac je (wyłącznie nagrania z głosami społeczności) do własnej listy aby obejrzeć je w późniejszym czasie. Nie usunięte pozycje z 'mojej listy' będą się tam pojawiać zawsze, gdy takie nagranie będzie dostępne.
  • - wg kategorii - przeglądanie wszystkich dostępnych nagrań (nie tylko z głosami społeczności) wg ich kategorii w formie listy. Możemy łatwiej znaleźć różne porgramy dokumentalne, przyrodnicze, rozrywkowe...
  • - wybierz własną - wszystkie nagrania z głosami społeczności w formie kafelków - możemy filtrować wg rodzaju i kategorii aby łatwiej znaleźć interesującą nas pozycję.

Wszystkie nagrania w Bibliotece Nagrań dostępne są przez okres 7 dni. Po tym czasie nagrania stają się niedostępne. Aby przedłużyć ten okres do 30 dni, należy przenieść dane nagranie do włanych nagrań (dostępne później w menu Moje nagrania NPVR) - w informacji o nagraniu przyciskiem 'Nagraj'.

W przypadku, gdy lista w Bibliotece Nagrań jest pusta, należy sprawdzić zlecone nam nagrania klikając w menu dekodera kafelek 'Ustawienia nagrywania' w sekcji 'Zarządzaj' (pokazane na drugim zdjęciu poniżej) - przy zleconych nagraniach pojawi się z lewej strony czerowna ikona nagrywania, jeśli jej brak - należy na danym kanale zlecić nagrywanie klikając przycisk OK na pilocie dekodera dla każdego kanału, a poźniej 'Zapisz' (pokazane na trzecim zdjęciu poniżej).

Dodatkowo, w sekcji 'Aplikacje' pojawiła się ikonka 'E-BOK' - można sprawdzic przypisane usługi, stan konta, wyświetlić aktualną fakturę oraz łatwo opłacić abonament skanując wyświetlony tam kod QR w aplikacji swojego banku.

Jeśli kafelki nie są widoczne, zalecamy restart dekodera.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Internet Światłowodowy i Telewizja – Jasło, Gorlice | AP Media © 2024.

realizacja: