9 października, 2024

Dostosowania zapisów Umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych i Regulaminu

Szanowni Państwo,
informujemy, że w związku z wejściem w życie nowej ustawy Prawo Komunikacji Elektronicznej (Dz.U.2024.1211), od 10 listopada 2024 r. aktualizujemy zapisy umów oraz regulaminów zawartych do 9 listopada 2024 r. włącznie.

Szanowni Państwo,

Spółka AP-Media spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Jaśle (dalej: „Operator”) informuje, iż 10 listopada 2024 roku wejdzie w życie ustawa z dnia 12 lipca 2024 roku Prawo Komunikacji Elektronicznej (Dz.U.2024.1211), która zastępuje w całości Prawo Telekomunikacyjne. Nowe przepisy wprowadzają szereg rozwiązań korzystnych dla Abonentów.

W związku z tym, jesteśmy zobowiązani dostosować do nowych przepisów wszystkie łączące nas Umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych i telewizyjnych oraz Regulaminy zawarte do 9 listopada 2024 roku włącznie.

W związku z wprowadzanymi zmianami:

  • Nie muszą Państwo nic podpisywać ani odsyłać nam zaakceptowanych zmian, aby dalej korzystać z naszych usług
  • Informacje nie oznaczają zmiany opłat oraz parametrów jakościowych świadczonych na Państwa rzecz usług

Zmiany będą dotyczyły między innymi:

  1. katalogu przypadków, w których będziemy mogli zmienić umowę, trybu dokonywania tych zmian oraz sposobu informowania o zmianach;
  2. procedury regulującej ograniczenie i zawieszenie świadczenia usług, w konsekwencji wypowiedzenia umowy w razie opóźnienia w zapłacie za świadczone przez nas usługi;
  3. kwestii udostępniania naszych usług;

Informujemy, iż w razie braku akceptacji przez Państwa powyższych zmian, przysługuje Państwu prawo wypowiedzenia wiążących umów, najpóźniej do 10 listopada 2024 r. Umowa ulegnie rozwiązaniu w dniu poprzedzającym wejście w życie zmian. W takim wypadku będzie wiązało się to z koniecznością zapłaty przez Państwa odszkodowania przewidzianego w umowie na taką okoliczność lub zwrotu proporcjonalnej części ulgi udzielonej przy jej zawarciu.

W załączonym niżej dokumencie PDF znajdą Państwo szczegółowy opis zmian.

Cieszymy się, że korzystają Państwo z naszych usług i dziękujemy za zaufanie,

Zespół AP-Media

ap-media_dostosowanie-zapisow-umowy-o-swiadczenie-_210o677

Inne Komunikaty

Zimowa promocja: Internet aż 3 miesiące po 1 zł!

Zima nie musi być nudna – szczególnie wtedy, gdy za oknem brak śniegu, a Ty masz szybki i niezawodny Internet! Mieszkańcy bloków w Jaśle i Gorlicach mogą teraz skorzystać z wyjątkowej okazji – przez pierwsze 3 miesiące płacicie tylko 1 zł miesięcznie!

AP-MEDIA Czytaj dalej
Prace w gminie Moszczenica trwają

Trwa realizacja inwestycji współfinansowanej z Funduszy Europejskich – kolejne odcinki sieci światłowodowej są sukcesywnie przygotowywane do uruchomienia! AP-Media realizuje projekt, którego celem jest budowa infrastruktury światłowodowej w gminie Moszczenica.

AP-MEDIA Czytaj dalej
RSRoom – dołącz do nowego projektu!

Lubisz emocje za kierownicą, a esport i motoryzacja to Twoja pasja? Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego! AP-Media RSRoom to przestrzeń, która połączy fanów motorsportu i gamingu z naszego regionu. To zupełnie nowa inicjatywa, jakiej w okolicy jeszcze nie było!

AP-MEDIA Czytaj dalej